Dokonalý vozový park

Na českém trhu bylo v roce 2016 prodáno již 20 496 vozů značky Hyundai, která již řadu let představuje nejrychleji rostoucí značku v ČR. Nejžádanějšími modely byly i30, ix20 a Tucson. Více než polovinu prodaných vozidel činí prodeje firemním zákazníkům.  Už od roku 2008 jsme díky našemu výrobnímu závodu HMMC ve slezských Nošovicích silným domácím výrobcem. Hyundai tak pokračuje v úspěšném oslovování stále většího počtu českých zákazníků a výrazně tím posiluje svoje postavení na trhu. Je velmi příjemné vidět na českých silnicích nové kvalitní vozy Hyundai, které postupně nahrazují modely jiných značek.

Dokonalý vozový park Hyundai

Současná nabídka osobních automobilů Hyundai na českém trhu může uspokojit prakticky celou škálu soukromých, ale i firemních zákazníků, na které se v poslední době stále více zaměřujeme. Naše nabídka nyní obsahuje škálu modelů, od malých i10 a i20, přes populární i30, i30 kombi a ix20, velký manažerský i40 sedan i kombi, až po trojici vozů SUV – Tucson, Santa Fe a Grand Santa Fe, stejně jako velký užitkový vůz H350 a luxusní Hyundai Genesis. A neposlední řadě je to i výjimečný vůz Hyundai IONIQ, který je dosud k dispozici ve dvou provedeních: hybrid nebo elektromobil, v průběhu letošního roku přibude i další verze: plug-in. Letošní rok je pro silného domácího výrobce Hyundai další příležitostí nabídnout náročným českým zákazníkům opravdu kvalitní vozy a přesvědčit je o přednostech produktů i služeb Hyundai. Věříme, že díky kombinaci kvality, moderního designu, vyspělých technologií, atraktivní ceny, bezkonkurenční 5leté komplexní záruky bez omezení a služeb budeme úspěšní v letošním roce.

HYUNDAI V ČR

Začátky úspěšné cesty

Ještě před čtvrt stoletím byla korejská automobilová značka Hyundai v podstatě neznámá jak v západní Evropě, tak i u nás. První osobní automobily Hyundai, které připomínaly starší japonské modely, byly do ČR importovány v roce 1992. Tehdejších modelů Pony, Lantra a Sonata, se v prvním roce prodalo překvapivě dost – 1 235 kusů. Přesto se Hyundai prvních jedenáct let prosazoval jen velmi pozvolna. Od roku 2003 se ale začala pozice značky výrazněji zlepšovat a v posledních letech, kdy se Hyundai stal domácím výrobcem, patří mezi nejúspěšnější prodejce automobilů v České republice. Už šestým rokem je také jednoznačně nejdynamičtěji se rozvíjející značkou na českém automobilovém trhu. Na této skutečnosti se výraznou měrou podílí i fakt, že jsme investovali do výstavby továrny ve slezských Nošovicích - největšího výrobního závodu v Evropě.

Období expanze

Prodej automobilů Hyundai zaznamenává v České republice dlouhodobě vzrůstající úroveň. Velkou zásluhu na tom má i společnost Hyundai Motor Czech, založená v květnu 2008, která úspěšně nahradila dřívějšího importéra a přinesla tím další významný posun ve vnímání značky. Stoupající vývoj prodejů vozů Hyundai v ČR znázorňuje přiložená tabulka.

Zásadní vliv na prodejní výsledky má především vynikající kvalita, díky které si značka může dovolit poskytovat bezkonkurenční 5letou záruku bez omezení najetých kilometrů. Hyundai v ČR – to je kvalita výroby i výsledných produktů, jistota pro tisíce pracovníků a prosperita pro celý region. Automobilka Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) se za svoji velmi krátkou sedmiletou historii vypracovala nejen mezi průmyslové pilíře ostravského regionu, ale celého hospodářství České republiky. Stala se také významným zaměstnavatelem a uznávaným exportérem. Navzdory hospodářským problémům, které se projevují sníženou poptávkou po automobilech, je o vozy vyráběné v Nošovicích stále značný zájem. Lze předpokládat, že i letos bude jejich výroba na úrovni maximální produkce, která byla kvůli zvýšené poptávce zákazníků navýšena z 300 000 na celkem 330 000 vozů v roce 2015. Skupina Hyundai v České republice zaměstnává více než 10 000 zaměstnanců a patří k největším světovým průmyslovým seskupením a je čtvrtým největším výrobcem vozidel na světě.

Hyundai v ČR

OCENĚNÍ

Modely Hyundai jako VÍTĚZOVÉ V INTERNETOVÉM HLASOVÁNÍ
FIREMNÍ AUTO ROKU 2016
i30 kombi v kategorii "Referentské vozy"
Tucson v kategorii "Manažerské vozy"

Firemní auto roku

Ocenění Zelené auto roku 2017 pro IONIQ

Zelené auto roku 2017

Nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení v nezávislých bezpečnostních testech NCAP
pro vozy Tucson a IONIQ

Nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení v nezávislých bezpečnostních testech NCAP pro vozy Tucson a IONIQ

Ocenění pro i30 v roce 2013

1. místo v kategorii referentský vůz pro i30 v roce 2013

Flotila Roku 2013 Národní Cena Kvality České Republiky

NABÍDKA MODELŮ

SLUŽBY